Biznes plany.

  e.finanse
  Biznes Plan jest wymaganym dokumentem przez większość banków, które opierają swoją analizę prowadzącą do przyznania kredytu na prognozach zawartych w tym dokumencie. Jest to forma szczegółowego przedstawienia sposobu postępowania określającego dlaczego i jak przedsiębiorstwo może osiągnąć szczegółowe cele lub jak powinno realizować założone zadania wraz z prognozami na okres kredytowania W zakresie przygotowania biznes planu oferujemy profesjonalną usługę dotyczącą samego dokumentu, jak i stałą współpracę z klientem w zakresie aktualizacji.

  Jeśli planujecie Państwo inwestycję, zamierzacie zaciągnąć kredyt inwestycyjny lub chcecie skorzystać z dotacji ze środków Unii Europejskiej potrzebny będzie biznes plan. Aby zrealizować przedsięwzięcie biznes plan, który przedstawi Wasze zamierzenia osobom podejmującym decyzję o wsparciu finansowym przedsięwzięcia musi być profesjonalnie przygotowany. To wymaga jednak ogromnego nakładu czasu i wysiłku, dlatego oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji wielu projektów inwestycyjnych, wiedzę nabytą w długoletniej pracy w bankach. To jest gwarancją Waszego sukcesu.

  Oferujemy krótkie terminy realizacji, jednak nasza praca wymaga ścisłej współpracy z kierownictwem firmy, tak aby w 100% oddać w opracowaniu cel przedsięwzięcia.

  W przypadku stwierdzenia w czasie wstępnej analizy sytuacji Inwestora, iż nie ma on szans na uzyskanie kredytu inwestycyjnego, Inwestor jest o tym informowany, a nasze wynagrodzenie ograniczone jest jedynie do opłacenia wstępnej analizy, z reguły 20-40% kosztów realizacji biznes planu.

  Przygotowując biznes plan, posługujemy się identycznymi narzędziami, jak analitycy w banku, którzy później opracowany przez nas materiał oceniają.

  Asystujemy w czasie prowadzenia inwestycji, wspomagając naszych klientów na dalszych etapach realizacji ich planów.